ABOUT US

ABOUT US

Benim Sevdam Yolculuğu
Sevda Kuruyemiş 90'lı yılların başlarında Mevlana Şehri Konya da sektöründe kuruyemiş toptancılarına , perakendecilerine ve dolayısıyla tüketicilerine daha sağlıklı , eğlenceli ve kaliteli ürünler sunmayı hedefleyen bir Sevda masalıdır.
 
Amacımız Sevda Kuruyemişin sektördeki konumunu güçlendirmek Sevda isminin en doğru şekilde akıllarda yer edinmesini , kalitesini benimseterek güven duygusunu oluşturmak kuruyemişleri hasattan nihai tüketiciye en doğru şekilde sunmaktır.
 
Firmamız başlangıçta mütevazı bir alanda üretim ve satışını gerçekleştirirken şu an depolama , eleme , kavurma ,paketleme ve satış yerleri olarak sınıflandırabileceğimiz toplamda 3000 metrekarenin üzerinde bir alanda hizmet etmektedir. Tüketicilerimizden aldığımız güçle önümüzdeki yıllarda daha büyük bir alanda üretimlerimizi gerçekleştirmek ve makinalaşmalarımızı  gelişmelere bağlı olarak geliştirmek için Ar-ge çalışmalarımızı her zaman dinamik tutmaktayız.   
 
Kısaca bu gerçek bir Sevda ve her kuruyemiş tüketicisinin güvenerek kalitesine inanarak işte bu BENİM SEVDAM dediği eğlenceli yolculuklara hep birlikte...
 

DO YOU WANT TO BE INFORMED ?

Sign up to be informed of developments and products.

© All Rights Reserved. Sevda Kuruyemiş